Viies päev: REEDE, 24. märts 2017//Day 5: FRIDAY, March 24th 2017.

I guess the day started like any other, with an insufficient amount of sleep but a super positive attitude. When we all arrived to school, an hour later than agreed upon, as usual, Hannagret and Liisu were already playing soccer and Anna-Stina was standing on the volleyball court helplessly waiting for someone else to hit the ball in the right direction for once. Hannagret and Liisu were very modest whilst playing football; they let the boys run around and showoff their best tricks while they were enjoying the sun. The last sports activity was basketball. It seemed as all the other activities had just ended consequently and everyone had gathered courtside to the basketball court. Then somehow the players were divided into two teams. Somehow all the local basketball players ended up on one team and Jesper with the small French girls on the other team. When all the sports had ended it was time to gather into the auditorium and hand out the certificates of attendance. By the end of that it was already one o’clock and everyone rushed home to eat and start preparing for the evening. The reason for all the fuss was the disco which was going to take place later that evening after the closing ceremony and after each country represents and performs something from their home culture. The teachers had mentioned this before but no one really took notice or made a big deal out of it. Then we agreed to meet back in school by 4 o’clock. Well big surprise no one made it on time. Everyone arrived 15 minutes before we were supposed to go on stage. Well then we had to think of something fast, luckily one of us had a pretty good idea and then we acted on it. We had some fun on stage and everyone seemed to like it therefore we were also satisfied. Then the disco started. We danced, sweat and laughed more than any sane person should, but we didn’t care because we were having the time of our lives and were enjoying every second of it, it was marvelous. After this and a few more adventures that evening we started heading home, but before that we stopped in Amsterdam.

Written by Jesper, Audentes Sports Gymnasium.

Loe postitust ka EESTI KEELES (pärast pildigaleriid) →


IMG_0897 IMG_0900 IMG_0902 IMG_0909 IMG_0914 IMG_0921 IMG_0925 IMG_0947 IMG_0953 IMG_0962 IMG_0968 IMG_0977 IMG_0997 IMG_1001 IMG_1020 IMG_1039 IMG_1061 IMG_1064 IMG_1105

Eks see hommik hakkas nagu iga teinegi, vähese une aga ülipositiivse emotsiooni pealt. Kui me kõik koolis kokku saime, tund aega hiljem kui kokkuleppitud, mängisid Hannagret ja Liisu juba jalkat ja Anna-Stina istus võrgu platsil, lootes, et keegigi saab pallile pihta peale tema. Hannagret ja Liisu hoidsid viisakalt jalka platsil oma tsooni ja lasid poistel hullata ja oma parimaid trikke neiudele näidata. Viimase alana hakkas ka korvpallimatš. Tundus, et just selleks hetkeks olid juhuslikult kõik teised tegevused ära lõppenud ja kogu kool oli saali äärel vaatamas, mis juhtuma hakkab. Meeskonnad jagati siis kuidagi ära ja juhtus nii, et ühele poole sattusid prantslannad ja mina, Jesper, ning teisele poole itaalia kohalik kossusats. Kui korvpall läbi sai, oli aeg asuda higiselt aulasse, kus anti üle tunnistused, et oleme viibinud ja kaasa teinud selles projektis. Kell oli selleks ajaks juba üks, ning aeg oli kodudesse sööma ja mukkima minna. Põhjus selles, et õhtul oli toimumas suur disko ja enne seda ka lõputseremoonia ja iga riigi enda esitus. Meil polnud õrna aimugi, et me peame esinema kõikide ees lõputseremoonial. Õpetajad midagi olid meile enne maininud, et midagi sellist toimub, aga keegi polnud sellele eriti mõelnud. Leppisime kokku, et kohtume koolis kella neljast, sest üritus pidi hakkama kell viis. See andis meile tund aega ette valmistada, kava ja esitluse oma riigist. Muidugi me saime kokku alles 15 minutit enne viite. Niisiis panime plaani ruttu paika ja tegime natuke nalja ja pulli. Tundus, et kõigile meeldis ja me ise jäime ka rahule. Siis algas Disko. Tantsisime, higistasime ja naersime rohkem kui tervisliku mõistusega inimene peaks, aga see meid ei huvitanud ja meil oli väga lõbus. Peale seda hakkas kodutee, põgusa sissepõikega Amsterdami.

Kirjutas Jesper, Audentese Spordigümnaasium.