10. jaanuar 2016. Esimene õpilasvahetus Hispaanias algas Málagas/January the 10th. First student exchange in Spain started in Málaga.

“It was really emotional and busy day.” The travelling went well. Planes were on the time. First we flew to Frankfurt and then to Málaga. Everybody was so happy when we saw sun and sea from the airplane’s window (in the air, above the Spain). When we arrived to Málaga we had to wait for Turkish people, but it was ok. There was so warm in Malaga, perfect weather, everybody wanted to change boots. Then we ride by bus to the central town, it was fun. As I said, it was perfect weather to explore the city. We visited some sightseeings like an old castle and a church. We walked in the park. Took some photos on the promenade. Then the time was up and we started the ride to Córdoba. It was long ride, for two hours. Everybody was so tired, so most people slept. It was quite late for us, when we arrived to Córdoba we were quite sleepy. When we stepped down from the bus, started like soap opera. All Spanish people were so happy and shiny! All talked and kissed each ohter. It was so unexpected and cute. My partner and her parents found me and then we went to home. There was a gift for me, it was so lovely. I took my presents them to and then we went to sleep because I was to tired to talk something. It was an amazing day!

Written by Anett, Estonia.

Loe ka EESTI KEELES (pärast pildigaleriid) →


564 560 558 543 540 536 529 520 515 513 510 509


See päev oli täis elamusi ja asjatamist. Reis kulges kenasti. Lennukid väljusid-saabusid õigeaegselt. Kõigepealt lendasime Frankfurti ja sealt edasi Málagasse. Me olime nii rõõmsad, kui nägime lennukiaknast päikest ja merd, kui me õhus Hispaania kohal olime. Málagasse saabudes pidime ootama Türgi õpilasi, aga nii oligi kokku lepitud. Málagas oli nii soe, ilm oli suurepärane, nii et kõik tahtsid kohe saapad ära vahetada. Siis sõitsime bussiga kesklinna, see oli ka tore. Nagu ma juba enne ütlesin, oli ilm linnaekskursiooniks väga sobiv. Me vaatasime üle mõned vaatamisväärsused, nagu vana kindlus ja kirik. Jalutasime pargis. Tegime promenaadil paar pilti. Siis oligi linnaaeg läbi ja me sõitsime Córdobasse. See oli üsna pikk sõit, peaaegu kaks tundi. Kõik olid jube väsinud ja enamus jäid bussis magama. Kui Córdobasse jõudsime, oli juba hiline õhtu ja me olime üsna unised. Kui me bussist välja saime, algas justkui seebiooper. Hispaanlased olid nii õnnelikud ja säravad. Kõik muudkui rääkisid ja musitasid üksteist. See oli nii ootamatu ja samas armas. Minu võõrustaja ja tema vanemad otsisid mind üles ja siis me läksime koju. Kodus ootas mind kingitus ja see oli nii kena neist. Ja siis andsin ma ka oma kingitused neile üle ja me läksime magama, sest ma olin liiga väsinud, et juttu ajada. See oli imeline päev.

Kirjutas Anett, Eesti.